Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP GW 1123 Indoor WiFi + Network port 2 Megapixel

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
1/4 inch 720P progressive scan CMOS.

1/2.8 inch 1080P progressive Scan CMOS, Easy to operate and install

Built in 11 pcs IR light and IR Distance around 30M

Support Pan and tilt PTZ roate Pan 355 degees Pan:120 degrees

Wireless WIFI 802.11b/g/n(One Key setup,

Adapted H.264 video compression(Save storage space but Clearer picture)

Support P2P remote access by mobile device(windows phone ,iPhone, Android, PAD

Support TF Card ( Max 128GB,SD card optional) 

Support motion detection, protection alarm and recorder, send message and email to phone

Support RTSP DNS P2P TCP UDP DHCP 

Support 5 vistors view the camera online at the same time.

With IR-CUT filter,IR night vision very clear

Support Onvif 2.4 suitable for almost NVR with onvif function like Dahua,XM,HIKVISION.

Monitor your house and office, your child and pets and so on at anytime and anywhere

Support wireless AP,can connect camera via camera own wifi singal(stand-alone mode)

​With 3 pieces of antennas strong wifi signal.

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung N910/ Note 4 HQ
700 ден.
Futrola iPhone 7 Younicou Breeze Tip1
500 ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Black full org
4.200 ден.
Futrola Coolpad Porto S Mercury blue/green
150 ден.
Polnac za laptop za ASUS 19V 2.1A 40W-ACI022 (5.5mm*2.5mm)
800 ден.
Ekran Samsung J415F/J4 plus/ J610F/ J6 plus komplet Black full org
2.300 ден.
Tempered glass za Samsung A71/ A715F/ A90/ A80 5D black
400 ден.
Ekran Xiaomi RedMi 5 Plus / Note 5 komplet black
1.800 ден.
Ekran Huawei P8 lite komplet white
1.400 ден.