Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP EKEN Astro WiFI Solar white

Цена
5.000 ден. /парче
Опис

Specifications:

Main control (CPU): GM8135S, ARM CPU core 32bit RISC up to 600MHZ

Sensor: (1080p) GC2053 CMOS sensor

Lens: 140 ° wide-angle lens

Sensor performance: Supports automatic white balance, automatic gain control, automatic

backlight compensation

Signal to noise ratio: ≥39dB

Night vision: Automatic switching of dual filters, 8 850nm Φ28Mil high power infrared

lights, night vision 6-8 meters

Video format: MP4 (H.264)

Video size / frame rate: 1080P /15fps

Video mode: 1. Motion detection video; 2. Preview video

Battery type / capacity: 18650/5100 mAh

Battery discharge time: 2pcs, 2 months

Network protocols: TCP / IP, HTTP, TCP, UDP ,, DHCP, DNS, DDNS, NTP, RTP, P2P, etc.

WIFI connection: support (802.11 b / g / n)

Memory: Support 8-32G TF card (no cloud storage)

Working voltage: DC: 5V 1.5A

Working current: 350mAh

Charging voltage: DC 5V / 1A (Support solar panel charging)

Storage temperature (℃): (0 ℃ ~ 50 ℃)

Operating temperature (℃):  Working temperature: -10 ~ 60 ℃,  Operating humidity <95%

Wake mode: 1. Motion detection wake up, 2. Mobile phone active wake up

Waterproof rating: IP65

Purpose:Guests can make video and voice calls and make short-term recordings, and the owner

can monitor at any time.

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
5.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле