Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP C-P11-50-2 2MP WiFi PTZ Dual lens+Alarm light

Цена
4.000 ден. /парче
Опис

Specifications

Plug US Plug
Retail Packaging Colored Box
User Manual (Language) English and Chinese
Gross Weight 0.896kg
Volume Weight 1.075kg
Package Length 20.000cm
Package Width 20.000cm
Package Height 12.000cm
Package Weight 0.800kg
With Retail Packaging Yes


Product Description

CP11-50 Waterproof 1080P Wireless IR Home Security CCTV IP Camera Night Vision WiFi Webcam – US Plug
 
 • Short video delay and clear picture

 • High-performance noise reduction function and edge enhancement function

 • RJ45 Ethernet interface, 10/100M adaptive

 • Support RTSP/DHCP and other network protocols

 • IR-CUT double consideration light film, automatic switching day and night

 • Remote switch, alarm, video and other functions

 • Real-time monitoring, two-way intercom function

 • Support P2P, forwarding for mobile phone monitoring

 • Support 128G TF card (not included)

 • Support cloud storage, support tracking function

 • Support AP direct connection, AP hotspot and wired connection

Specification:

 • Expansion board: 38*38mm

 • Effective pixels: 2mp

 • Sensor: 0.1Lux/F1.2 (color); 0.01Lux/F1.2 (black and white)

 • Day and night conversion mode: Automatic

 • ICR infrared filter

 • Digital noise reduction: support 

 • Monitor: support

 • Intercom: support

 • Automatic tracking: support

 • PTZ control: support

 • Video compression: H.264 H.264

Package included:

 • 1 x IP Camera
 • 1 x Installation Tools Set
 • 1 x Power Cord
 • 1 x English and Chinese Manual
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
4.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.
Zvucnik Bluetooth 815 Karaoke
2.000 ден.
Zvucnici za kompjuter Fantech GS203 Beat black
700 ден.
Kamera IP C-P11-50-2 2MP WiFi PTZ Dual lens+Alarm light
4.000 ден.