СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP 19Q Sound and light alarm Waterproof 2 megapixel

Цена
2.200 ден. /парче
Опис

2 Mp - 1080P//Sound and light alarm

4 pcs red  light+3 pcs infrared

half  plastic  case

Sensor BG0806

1.44MM 180degrees Panoramic hd

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kamera IP 18YC200 2 megapixel white
2.200 ден.
Kamera IP CF32-23X-XF200 3 WiFi Antenna 2 megapixel
2.000 ден.
Baterija Tesla 3.1 lite/ Gotron gq 3029 HQ
500 ден.
Zadno kapace Samsung G928 - S6 edge plus gold ORI
450 ден.
Futrola Leather Look Samsung A9 2018/ A920F black
300 ден.
Konektor za polnenje Huawei P7
600 ден.
Futrola TPU iPhone X/ iPhone XS transparent
150 ден.
Futrola Silicone Original iPhone 6 plus/ 6S plus black
500 ден.
Dvoslojna lepenka za zadno kapace Samsung G920/ S6
100 ден.