Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP 19Q Sound and light alarm Waterproof 2 megapixel

Цена
2.200 ден. /парче
Опис

2 Mp - 1080P//Sound and light alarm

4 pcs red  light+3 pcs infrared

half  plastic  case

Sensor BG0806

1.44MM 180degrees Panoramic hd

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Univerzalen 2USB 2A Extreme
350 ден.
Ekran Huawei Honor 8X/ Honor 9X lite komplet black
2.300 ден.
Polnac 220V Micro Univerzalen 2.1A Extreme
350 ден.
Futrola Huawei Honor 10 lite/ P Smart 2019 Pudding black
300 ден.
Ekran Samsung A750F/ A7 2018 komplet Black full org
4.300 ден.
Joystick za PC KXD-881S so vibracija black
350 ден.
Ekran Samsung J330F/J3 2017 komplet Black full org
2.300 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Plus 1A TC-1AB
250 ден.
Polnac 220V Type C Teracell Ultra LP02 2A 2USB
350 ден.