Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP 19HS Outdoor PTZ Waterproof 2 megapixel

Цена
2.900 ден. /парче
Опис
Shape PTZ
Sensor CMOS
Sensor Size 1/2.7 Inch Color CMOS Sensor
Effective Pixels 20
*Lens (mm) 0.1
Lens Zoom
Viewing Angle (°) 83
Record Resolution (mp) 1080P (1920*1080)
Video Image/Audio Setting
Compression H.264
Audio Output Built-in Speaker
Audio Input Built-in Mic
Communication&Interface
Network Interface RJ-45 10/100Mb self-adaptable Ethernet slot
P2P yes
Alarm Action Sound Alarm, Video record
Connection Wired & Wireless
Physical/Environment
Location Outdoor
Suggested Space Fit Shops / Cafes, Garage
Environment Outdoor
Humidity (%RH) 10-90
Working Temperature(°C) -20℃-+55℃
Net Weight (kg) 0.4
Waterproof Level IP66
System Requirment
Supported Mobile Systems iOS, Android
Supported Operating Systems Android, iOS
Supported Browser Google Chrome, Safari, IE
Additional Features
Features Plug and play, IR-cut, Remote Access, Motion Detection, Waterproof
IR Distance (m) 25-30
IR Night Vision Distance (m) 30
Storage Card Slot Cloud, TF card, SD card
Maximum SD Card Support (GB) 128
Pan/Tilt-Horizontal 95
Pan/Tilt-Vertical 355
Languages English
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel iPhone 6/6 plus so home button white
500 ден.
Ekran iPhone 6 komplet BEL
1.200 ден.
Baterija Samsung J3 2016/J320F/J5/J500F/G530 HQ
600 ден.
Baterija Samsung N9000/N9005 Note 3 Moxom
600 ден.
Tempered glass za Samsung J5/J500F
100 ден.
Futrola iPhone 6/6S Silikonska/PVC 360
250 ден.
Pancir Nano Folija Huawei P8 lite
250 ден.
Touchscreen Lenovo A536 black
900 ден.
Tempered glass za Samsung J7 2017/J730F
100 ден.