Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP 18YC200 2 megapixel white

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
Specification: 

1. Smart H.265 Video Encoding, transmission 1080P, Resolution 25fps smooth full real time image requires only 500kbps bandwidth 
2. Smart H.265 video encoding greatly reduces storage space occupied by video 
3. 1080P realtime image transmission, adaptive network, smooth experience up to 25 / 30fps 
4. echo cancellation and noise supression technology, perfect half-duplex voice effect 
5 with intelligent p2p infiltration technology, one click remote control, plug and play 
6. PTZ support horizontal and vertical rotation
7. standard support for ONVIF 2.4 protocol, compatible with mainstream NVR devices 
8. support multi user remote preview 
9. Support AP connection 
10. Support Cloud Storage 
11. Increase USB Smart Extension Interface
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnici za kompjuter AC-9001 Yellow Wood
700 ден.
Kamera IP W11-MAIN-1A Mini Camera 4X zoom 2 megapixel
2.000 ден.
Baterija Samsung G900 Galaxy S5/S5 NEO HQ
700 ден.
Kabel HDMI 5m
400 ден.
Zadno kapace Samsung A5 2016/A510 gold
480 ден.
Futrola Scratch Elegant iPhone 6/6S plus 5.5" black
400 ден.
Kamera IP 18YC200 2 megapixel white
2.200 ден.
Futrola Huawei Honor 20 lite/ P Smart Plus 2019/ Honor 20e Mercury black
350 ден.
Futrola Samsung A50/ A505F Teracell Skin black
250 ден.