ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera AHD-PE20A-200

Цена
2.200 ден. /парче
Опис

Image Sensor - 1/3" SONY CMOS 

CMOS Sensor - SONY   IMX322

DSP Device - NVP2441H

Picture Elements - 1920(H)×1080(V) ,1080P

Min. Illumination 0.01Lux@F1.2(0Lux IR LED on) 
TV System PAL/NTSC
Lens Furnished  3.6mm ICR Lens(6mm is Optional)  
Infrared Luminary 1 pcs* Array IR-LED
Illuminate Distance 30 M
Wavelength 850 nm
Electronic Shutter 4/25s~1/45,000s 
S/N Ratio More than 48dB
OSD Menu Optional
Day/Night    Auto(ICR)/B&W/Color
Sync. System    Internal
Video Output 1 Vp-p / 75 Ohms
Power Supply DC12V±10%
Operation Temperature -10 ~ +50 RH95% Max
Dimension 99.5 x 95 mm
Weight 450g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zadno kapace Samsung G920 - S6 gold ORI
400 ден.
Tempered glass Privacy za Samsung A5 2017/A520F
300 ден.
Zvucnik Huawei P8 lite
500 ден.
Touchscreen Samsung i9060i black
800 ден.
Kabel HDMI FLAT 1.5m black
250 ден.
Adapter za napojuvanje 12V 5A (5.5mm*2.5mm)
500 ден.
Konektor za polnenje Samsung G900/S5
1.000 ден.
Baterija iPhone 5 HQ
800 ден.
Strafciger iPhone 4/4S/5 BK 339
200 ден.