СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera AHD-DIT20-130

Цена
2.200 ден. /парче
Опис

Image Sensor - 1/3" SONY CMOS 

CMOS Sensor - SONY   IMX225

DSP Device - NVP2431H

Picture Elements -  1280(H)×960(V) ,960P

Min. Illumination 0.01Lux@F1.2(0Lux IR LED on) 
TV System PAL/NTSC
Lens Furnished  3.6mm ICR Lens(6mm is Optional)  
Infrared Luminary 24 pcs 5mm IR-LED
Illuminate Distance 20 M
Wavelength 850 nm
Electronic Shutter 4/25s~1/45,000s 
S/N Ratio More than 48dB
OSD Menu Optional
Day/Night    Auto(ICR)/B&W/Color
Sync. System    Internal
Video Output 1 Vp-p / 75 Ohms
Power Supply DC12V±10%
Operation Temperature -10 ~ +50 RH95% Max
Dimension ¢94 x 80 mm
Weight 300g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Nokia 630/635 Lumia komplet bez ramka
1.700 ден.
Mikrofon za video nadzor AI
650 ден.
Futrola Animob paricnik
150 ден.
Fletkabel iPhone 5 so on/off kopce i kopcinja za volume
700 ден.
Touchscreen Alcatel OT4033 C3 Black
850 ден.
Touchscreen Samsung i9082 Blue
900 ден.
Ekran Sony Xperia M2 D2305/M2 Aqua
1.400 ден.
DVR DV-1008, 2xD1 + 6xCIF, 4x audio input, Dvigilant
3.500 ден.
Fletkabel iPhone 6/6 plus so home button black
600 ден.