СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kalaj zica so pasta 0,5mm Wextom

Цена
600 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor BNC Jack/Jack inline splice
30 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S7 Edge/G935 transparent
500 ден.
Pinceta BK T7 prava
280 ден.
Baterija HTC ONE X HQ
600 ден.
Pasta za lemenje BK R-625 Lo 12cc
300 ден.
Pinceta VETUS ST-15 kriva
300 ден.
Dvoslojna lepenka 5mm
400 ден.
Ekran Sony Xperia Z3 BLACK komplet
1.900 ден.
Ekran Huawei P9 lite mini/Y6 Pro 2017 komplet black
1.800 ден.