По повод престојниот празник, МЕГАМОБИЛ нема да работи на 01.05 ( ПОНЕДЕЛНИК )

нарачките по НОВА ПОШТА од 29.04 ( САБОТА ) ќе бидат доставени на 02.05 ( ВТОРНИК )

МЕГАМОБИЛ ВИ ГО ЧЕСТИТА ПРАЗНИКОТ

 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија
Разно
Таблети и галантерија

Како да купам одреден артикал/ли ?

1. Како да купам одреден артикал/ли ?
1 чекор: Кликнете на "кошничката"2 чекор: Одберете ја саканата количина и кликнете на иконата "стави во кошничка"3 чекор: Вашите нарачани артикли стојат во "вашата кошничка" во горниот десен агол4 чекор: Доколку сакате да ја завршите нарачката, кликнете на иконата "завршија твојата нарачка"5 чекор: За завршување на нарачката потребно е да одберете:
- начин на плаќање (при испорака, со платежна картичка или преку фактура)
- начин на испорака (брза пошта, лично)
- коментар (каде што може да оставите ваш коментар во врска со нарачката)