СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kabel VGA/8 BNC

Цена
200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki za kompjuter so mikrofon SM-750
300 ден.
Futrola Silikonska Samsung I9100 +PVC transparent black
400 ден.
Fletkabel Samsung S3550
600 ден.
Kabel VGA/8 BNC
200 ден.
Drzac za vo kola 2 vo 1
400 ден.
Drzac za vo kola za iPhone 4/4s
200 ден.
Mikrofon za kompjuter OV-M800
220 ден.
Polnac za laptop za ACER/HP/Compaq 19V 4.74A 90W-ARI002 (5.5mm*1.7mm)
900 ден.
Kabel HDMI 3m
350 ден.