Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kabel SATA 50cm (one side 90 degrees connector)

Цена
30 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
30 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel RCA/RCA 3m
120 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon K-97
250 ден.
Zastitna silikonska prekrivka za tastatura
100 ден.
Drzac za vo kola
0 ден.
Polnac za baterija univerzalen so Displej
350 ден.
Klesta za vadenje LCD mala
400 ден.
Kabel PATA/SATA Napojuvacki
50 ден.
Kabel DVI m/m 3m
280 ден.
Kabel USB M/F 3m
120 ден.