СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kabel HDMI 1.8m

Цена
300 ден. /парче
Опис
Кабел HDMI/HDMI 30AWG, двоен филтер, реални 1080p.
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel Nokia N95 8G A
600 ден.
Data Kabel (usb) DKE-2 6300/N95/HTC/BB/V3/L6/L7/Alcatel/(mini USB)
250 ден.
Pasta za lemenje AMTECH 223
250 ден.
Buksa UK to EU white
100 ден.
Privezok za mobilen telefon
100 ден.
Ekran Nokia 6500c/5310/e51/3600s/3120c TW
650 ден.
...Fletkabel Samsung E700 prazen.
550 ден.
....Fletkabel Samsung D900 i
500 ден.
.Data Kabel (usb) Samsung pkt-139-X140 X450/X480/D410/E400/E710/E850/P400
250 ден.