Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Joystick za PC KXD-881S so vibracija white

Цена
350 ден. /парче
Опис

Specification

General

Brand: KXD
Model: 881S
Features: Gaming
System support: Windows XP,Windows Vista,Windows 98,Windows ME,Windows 2000,Windows 95
Interface: Wired
Material: Plastic

Dimensions and Weight

Product weight: 0.196 kg
Package weight: 0.315 kg
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Selfie Stick 3.5mm Monopod Macarons black
200 ден.
Joystick za PC 900 so vibracija Blue
300 ден.
Podloga za gluvce AOC Diablo
150 ден.
Selfie Stick 3.5mm Monopod Foldable black
150 ден.
Selfie Stick 3.5mm Monopod Color pink
150 ден.
Joystick za PC KXD-881S so vibracija black
350 ден.
Joystick za PC KXD-881S so vibracija white
350 ден.
USB Flash Stick 2GB Terabyte
300 ден.
Selfie Stick 3.5mm Monopod Color black
150 ден.