Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Joystick za PC 900 so vibracija Red

Цена
300 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Ericsson K800i-BST-33 /W100/Z530/K550/W880/SATIO/P990
350 ден.
Polnac 220V Nokia N95-3G
200 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 2GB Class 4
250 ден.
Futrola Animob
250 ден.
Futrola Brand
150 ден.
...Ekran Ericsson K750/W800
550 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 10
300 ден.
...Ekran Samsung S5230
700 ден.
Memoriska Karta Memory Micro SD 8GB Class 4
600 ден.