Достава на пратки во Скопје во два термина:
11:00 часот (нарачки до 10:30 часот)
15:00 часот (нарачки до 14:30 часот)
За нарачки над 1000 ден. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
под 1000 ден. се доплаќа 100 ден.


Поради моменталната состојба во деновите (САБОТА) Мегамобил НЕМА ДА РАБОТИ
пратките по курирска служба од петок, ќе пристигнат во понеделник.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Joystick za PC 900 so vibracija Blue

Цена
300 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V iPhone 4/4S 3 vo 1 Extreme
350 ден.
Kabel VGA 15m
700 ден.
Ventilator za kompjuter FK 12025C
160 ден.
Ventilator za Laptop FK 883
400 ден.
Kabel IEEE 6P-6P 1.8m
120 ден.
Zica servisna za vodovi 0.1mm
120 ден.
Polnac 220V Univerzalen 2USB 2A Extreme
350 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Mrezna Karta Tenda PCI L8139D
260 ден.