Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Hoverboard F1 black Bluetooth

Цена
9.500 ден. /парче
Опис
Max Speed:10km/h
Distance around 20km(depends on rider's weight, road conditions etc)
Max tilt around 15°-30°(depends on rider's weight)
Battery 36V*4.4AH(158WH) lithium battery
Engin 250W each, highest power 500W 
Using temperature 10 degree centigrade -40 degree centigrade (recommending at 10 degree centigrade -30 degree centigrade)
Max load 120kg
Charging voltage AC110-240V    50-60HZ
Charging time Around 60-120 Mins (30 Mins to 80%)
Speed protection 10km/h(contain)-15km/h(no contain)
Low battery protection when battery is lower than 10%, it will slow down and finally stopped working
Size 584*168*178(mm)
Tyre size 170mm
Weight 12kg
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
9.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel prodolzen LDNIO SE4432 4USB 3.4A 2m
800 ден.
Hoverboard BD-S009 Black/Red 6.5"
11.500 ден.
Kabel prodolzen LDNIO SE3631 6USB 3.4A 1.6m
700 ден.
Futrola Torbicka za elektricen trotinet vodootporna black
950 ден.
Elektricen Trotinet Freego 8.5" ES-08S V1.9 white
21.000 ден.
Hoverboard F1 black Bluetooth
9.500 ден.
Zvucnik Bluetooth D11-C Karaoke
8.000 ден.
Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white
26.000 ден.