Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Hoverboard BD-S010 Blue 10"

Цена
13.000 ден. /парче
Опис
Battery indicator : LED indicator                                
Motor Power :350w*2,
Battery Power : 4.4 AH      
Input:100-240VAC 50-60HZ  1.5A                
Output :42V2A                                                
Charging Time 2 hours ,                                                              
Discarge Temperature :20-30 oC,                                                                
Max Speed : 10-15km/H
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
13.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле