Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Hoverboard BD-S008 Blue/Black 8" Bluetooth

Цена
12.500 ден. /парче
Опис
indicator : LED indicator
Motor Power :300w*2
Battery  : 4.4 AH ,  samsung brand
Input:100-240VAC 50-60HZ  1.5A
Output :42V 2A
Charging Time :2 hours
Bluetooth Connection
Discarge Temperature :20-30 oC
Max Speed : 12km/H
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
12.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле