ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

GPS Navigacija Terabyte GV5056 5"

Цена
4.000 ден. /парче
Опис

Вграден софтвер: iGO 2017 со камионски и стандардни мапи во 2во1

* Нов дизајн на пластично куќиште со гумирана боја
* Нов 5 инчен екран со CAPACITIVE Touchscreen и зголемена видливост на сонце
8GB внатрешна меморија
* Слот за MicroSD мемориска картичка
256 MB RAM меморија
Windows CE 6.0
* FM трансмитер
950 mAh батерија
MSB2531,800Mhz Процесор
 

* Српски јазик, достапен во основното мени како и за менито за навигација
* Поддржува iGo/Garmin софтвер за навигација и мапи
* Поддржува E-book, MP3, MP4, FM радио, игри...
* Директен влез во WinCe менито (office, txt, разни апликации)... 

* Во пакувањето содржи:
-Држач за во автомобил
-Полнач 220V
-Полнач 12/24V
-USB дата кабел


*Едноставна за инталација и користење

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
4.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 6 plus 5.5" HQ
1.100 ден.
Futrola Mercury ZTE Blade A520 blue/green
350 ден.
GPS Navigacija AMOI A435 4.3"
3.200 ден.
Tastatura za kompjuter Banda BW07 USB
400 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
1.000 ден.
Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung J7 2016/J710F
100 ден.
Mobilen Telefon NOA CORE L11
1.050 ден.
GPS Navigacija Terabyte GV5056 5"
4.000 ден.
Xenon set slim H3 6000K R8
2.400 ден.