Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Wireless Banda M2 red

Цена
450 ден. /парче
Опис

Buttons: 6 buttons with scroll wheel.

Tracking systems: Optical.

The Max DPI: 2400 DPI.

Ultra-precise Scroll Wheel.

Optical technology works on most surfaces.

Ergonomically designed, long-term use without fatigue.

Intelligent connectivity, no need to code, plug & play.

Built-weight iron, feel comfortable, mobile and stability.

Switch Life: 10 million cycle.

Size: 120*45*200mm

Weight: about 101 g.

Compatible with for Windows XP, for Vista, for Windows 7, for ME, for 2000 and for Mac for OS...or latest.

User for: The high-end players, gaming professional players.

range of up to 10m micro receiver optical mouse

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel 3.5mm Male to Female 1.5m
50 ден.
Baterija Samsung G925 Galaxy S6 edge HQ
1.000 ден.
Kabel za napojuvanje PC 5A
100 ден.
Selfie Stick Bluetooth Locust pink
400 ден.
Bluetooth slusalka REMAX RB-T9 white
800 ден.
Selfie Stick Bluetooth Locust green
400 ден.
Gluvce Banda F1 USB
350 ден.
Baterija Samsung G935 Galaxy S7 edge HQ
1.100 ден.
Kabel HDMI 5m
400 ден.