Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Wireless Banda M2 blue

Цена
450 ден. /парче
Опис

Buttons: 6 buttons with scroll wheel.

Tracking systems: Optical.

The Max DPI: 2400 DPI.

Ultra-precise Scroll Wheel.

Optical technology works on most surfaces.

Ergonomically designed, long-term use without fatigue.

Intelligent connectivity, no need to code, plug & play.

Built-weight iron, feel comfortable, mobile and stability.

Switch Life: 10 million cycle.

Size: 120*45*200mm

Weight: about 101 g.

Compatible with for Windows XP, for Vista, for Windows 7, for ME, for 2000 and for Mac for OS...or latest.

User for: The high-end players, gaming professional players.

range of up to 10m micro receiver optical mouse

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kutija za sitni delovi (SET 21kom)
250 ден.
Kabel za napojuvanje 2 pin 5A
90 ден.
Tempered glass za Xiaomi Redmi 6A/ Redmi 6
100 ден.
Konektor za polnenje Samsung G531
500 ден.
Selfie Stick Bluetooth Locust black
400 ден.
Futrola Samsung J5 2017/J530F (EU) Teracell Skin black
200 ден.
Kabel 3RCA/3RCA
150 ден.
Futrola Huawei P Smart iPefet Cork black
300 ден.
Konektor za polnenje Huawei P9 lite
600 ден.