Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Wireless Banda BD4000 Gray

Цена
550 ден. /парче
Опис
Mouse: wireless 2.4Ghz; 10m

- Number of buttons: 7

- Standard interface: USB nano

- Resolution: 800-2400 dpi

- Use battery: 2 AAA batteries

- Yes button on / off saving battery

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gluvce G1900
600 ден.
Konektor 6.35mm Female to 3.5mm Male Stereo
40 ден.
Kontakt sprej 550 ml BK-5500
450 ден.
Polnac 12V/24V Univerzalen 2A 2USB
300 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Laptop USB konektor USB-005
360 ден.
Adapter USB to PS2 (new mouse to old mouse)
80 ден.
Ekran iPhone 4 komplet white
800 ден.
Bluetooth Adapter mini
100 ден.