Gluvce Wireless Banda 172 black | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Wireless Banda 172 black

Цена
450 ден. /парче
Опис
* Micro Receiver
* Wireless 2.4Ghz
* Power Saving Technology
* 1600dpi
* Wireless optical mouse
* Plug and Play
* sensing distance up to 10-15meters
* Lightweight
* 6 Key design
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel mrezen UTP/Cat5e 5m
120 ден.
Kabel HDMI FLAT 3m orange
250 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 black
250 ден.
Tastatura za kompjuter Banda BW08 USB
350 ден.
Gluvce Wireless Banda W402 Red
350 ден.
Konektor za Polnenje Sony Xperia T3
500 ден.
Futrola Tablet Universal 10" black
500 ден.
Gluvce Banda B300 Black USB
250 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Ultra LP02 2A 2USB
350 ден.