Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda B100 USB

Цена
250 ден. /парче
Опис

1.Type:3D Opitcal mouse

2.Interface:USB

3.Resolution:800DPI

4.LED:one Blue LED

5.Key:3 Keys with over 40milion Stroke

6.Cable:Black,1.3M lenth

7.  Working VA: 9~12V/100mA

8.  Compatible system:Windows 95/98/XP/Vista /WIN7/MAC

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Nokia N95-3G
200 ден.
Memoriska Karta Memory Stick Micro M2 4GB
300 ден.
Pasta za lemenje AMTECH 223
250 ден.
USB Flash Stick 2GB Terabyte
300 ден.
Baterija Nokia BL-4U 8800arte/500/E66/6600slide/Asha 300/306 -BL-4U
350 ден.
Konektor za polnenje Nokia 8600 /6500c/S5600
600 ден.
Fletkabel Samsung C3050
660 ден.
Buksa UK to EU white
120 ден.
Polnac 220V Univerzalen 1USB 1A Extreme
350 ден.