Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Fantech Office T532 black

Цена
250 ден. /парче
Опис
Specifications
General
Model: T532
Type: Mouse
Features: Gaming
Color: Black
Specifications
Resolution: 1200DPI
System support: Windows XP,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Mac OS,Linux
Interface: Wired
Connection: USB2.0
Power Supply: USB Port
Dimension and Weight
Cable Length (m): 1.8 m
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ventilator za Laptop X6
450 ден.
Tempered glass za Nokia 8
100 ден.
Polnac za laptop za HP 18.5V 3.5A 65W-CHH001 12V/24V
1.000 ден.
Tempered glass za Xiaomi Redmi 5
100 ден.
Ekran iPhone 6S PLUS komplet BEL
1.400 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.
Baterija Samsung G350/ i8260/i8262 HQ
300 ден.
Data Kabel Type C Teracell Plus 2.1A 1.2m FAST Black
300 ден.
Tempered glass za Xiaomi Redmi 6A/ Redmi 6 5D black
400 ден.