Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Fantech Gaming X5S Zeus black

Цена
800 ден. /парче
Опис

FANTECH X5s ZUES (Programable)
RGB RUNNING CHROMA Macro Pro Gaming Mouse
(V2 More Lightning Power UP)

-Product Specifications:
-Model Number:x5s ZUES
-Application: Desktop, Laptop
-Type: Wired
– metalic roller
-Interface Type: USB
-High Resolution :200DPI Upto 4800dpi
– 1000HZ Polling Rate Speed
-Buttons : 6 Buttons
-10,000,000 cLICK lIFE TIME
-1.8m Nylon Braided Cable
-Tracking Method: Optical
-smooth mouse feet
-non- slip side
-Style: 6D
-30g
-68mmx125mmx40mm
-Hand Orientation: Both Hands
-Brand Name: Fantech
-Cable length: 1.8m braided Cable Color: Black

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gluvce AOC MS410 Wireless
450 ден.
Drzac za vo kola Magnetic 5423
250 ден.
Konektor za polnenje LG K7/K8/K10/G4/G4C/G4S/Nexus 5
600 ден.
Gluvce Fantech Gaming X16 Thor II black
950 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG17s Space Edition white
850 ден.
Baterija Nokia BLC-2 HQ 3310/3315/3350/3510/3530/5510/6650/6800
300 ден.
Konektor UTP Cat5e RJ45
5 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.
Tastatura Fantech KX302 Major Combo black
1.200 ден.