Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Fantech Gaming X15 Phantom black

Цена
600 ден. /парче
Опис

Interface: USB
Sensor type: Optic
Number of buttons: 7
Equipment: Gaming Mouse
Length of cable: 1.8 m
Dimensions, mm (W x H x D): 129 x 65 x 41
Gross weight: 0.24 kg

Additional functions:

-Game optical sensor
-Maximum resolution of 4800 DPI
-Dedicated button for changing modes DPI “on the fly” (200 to 4800)
-number of buttons: 6 buttons + 1 scroll wheel / button (programmable)
-Switches durability cycle 10 million keystrokes.
-Internal memory
-Nylon cable with ferrite filter
-RGB backlight
-Wear-resistant teflon legs
-Specialized software
-OS: Windows Vista, Win7 / 8/10, MacOS X 10.5 or higher, Linux, Chrome OS

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor za polnenje LG K7/K8/K10/G4/G4C/G4S/Nexus 5
600 ден.
Futrola Samsung J4 Plus/ J415F Brushed black
300 ден.
Gluvce AOC MS320 Wireless
250 ден.
Gluvce Fantech Gaming X5S Zeus black
800 ден.
Futrola iPhone 6 Slim Evo white
400 ден.
Gluvce Fantech Gaming X15 Phantom black
600 ден.
Futrola Samsung J5 2017/ J530F VGMAX black/red
250 ден.
Konektor UTP Cat5e RJ45
5 ден.
Ekran Huawei Y9 2019 komplet black full org
2.100 ден.