Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Fantech Gaming UX1 Hero black

Цена
2.200 ден. /парче
Опис

FANTECH UX1 Hero Ultimate Macro RGB Gaming Mouse

Product Information:

 • Gaming Mouse
 • 50M Clicks feature
 • Hero sensor
 • Nylon Braided 100% Copper Cable
 • Maximum resolution of 16,000 DPI
 • 50G Acceleration
 • Magnet Booster
 • Cable Postion Holder
 • 8D Macro Function Performance
 • Customization feature
 • Optimized Lift off distance
 • Cable Length: 180cm
 • OS: Windows Vista, Win7 / 8/10, MacOS X 10.5 or higher, Linux, Chrome OS
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung A5 2016/A510
100 ден.
Gluvce Fantech Gaming UX1 Hero black
2.200 ден.
Tastatura Fantech Gaming MK884 RGB Optilux black
3.000 ден.
Ekran iPhone 7 komplet BEL
1.300 ден.
Podloga za gluvce Fantech MP902 black
350 ден.
Podloga za gluvce Fantech MPR351s black
650 ден.
Futrola iPhone 7/iPhone 8 Teracell Flip Cover gold
400 ден.