Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Fantech Gaming G13 Rhasta II black

Цена
350 ден. /парче
Опис

Specifications:

Purpose For gamers
Interface USB
Sensor type Optic
Additional functions Game optical sensor
maximum resolution of 2400 DPI
Dedicated button for changing modes DPI “on the fly”
Buttons: 3 buttons + 1 scroll wheel / button
scroll wheel Material: Silicone + rubber
cycle buttons durability: 5 million keystrokes.
Cable in tissue braid
RGB lights
Low friction legs
Suitable for right and left handed
OS: Windows Vista, Win7 / 8/10, MacOS X 10.5 or higher, Linux, Chrome OS
Number of buttons four
Colour The black
OS compatibility Microsoft Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS
Equipment Gaming Mouse
Warranty Card
Length of cable 1.8 m
Dimensions, mm (W x H x D) 118 x 64 x 34
Package dimensions, cm (W x H x D) 14 x 19.5 x 5.5
Gross weight 0.18 kg

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gaming konvertor MIX3 za mouse i tastatura za iOS i Android
2.100 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Elegant Men red
350 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Teracell Leather blue
400 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Pudding transparent
300 ден.
Tastatura Fantech MVP862 Commander Combo black
3.300 ден.
Slusalki Fantech Gaming HQ50 black
900 ден.
Tastatura Fantech Gaming MK884 RGB Optilux black
3.000 ден.
Futrola Huawei Honor 8X Pudding MAT black
250 ден.
Futrola Samsung Note 10 lite/ N770 Elegant Men red
350 ден.