Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda X3 White USB

Цена
400 ден. /парче
Опис
1. Brand: Banda X3
2. Buttons: 6 buttons with scroll wheel
3. Tracking systems: Optical
4. Adjustable DPI Switch: 800-1200-1600-2400 DPI
5. The Max DPI: 2400 DPI
6. Interface Type: USB 2.0
7. Switch Life: 5 million times
8.Size: 120(L) x 87(W) x 40(H) mm
9. Weight: about 110g.
10. Color: Black
11. Wire Length: 1.4m
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel HDMI FLAT 1.5m black
250 ден.
Gluvce Wireless Banda BD7100 Black
350 ден.
Gluvce Banda B300 Black USB
250 ден.
Gluvce Banda M20 USB
500 ден.
Gluvce Banda B300 Blue USB
250 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 10A
150 ден.
Futrola Tablet Teracell Sleeve 7" Blue
250 ден.
Tempered glass Universal Tablet 10" (25.3 x 14.4 cm)
200 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
150 ден.