СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V7 Gold USB

Цена
400 ден. /парче
Опис
Type:Mouse,
Connection:USB,
Compatibility:Android OS, Windows,
Color:Black,
Mouse Features:Luminous, Gaming,
Mouse DPI:1600/3200,
Mouse Cable Length (cm):130,
Mouse Dimensions (cm):12.8*6.8*3,
Mouse Weight (kg):0.144,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Glitz Huawei Y6 2018 model13
400 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone 5/5S Matte black
150 ден.
Futrola Elegant Men Samsung A6 2018/ A600F black
400 ден.
Tastatura za kompjuter Banda BW08 USB
350 ден.
Futrola Carbon Defender Huawei Y5 2018/ Honor 7S blue
400 ден.
Gluvce Banda X1 Black USB
400 ден.
Futrola iFace Finger Ring Samsung J4 Plus/ J415F blue
350 ден.
Tempered glass za Samsung J4 Plus/ J415F 5D black
400 ден.
Futrola Luo Star Samsung J4 Plus/ J415F blue
250 ден.