Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V7 Gold USB

Цена
400 ден. /парче
Опис
Type:Mouse,
Connection:USB,
Compatibility:Android OS, Windows,
Color:Black,
Mouse Features:Luminous, Gaming,
Mouse DPI:1600/3200,
Mouse Cable Length (cm):130,
Mouse Dimensions (cm):12.8*6.8*3,
Mouse Weight (kg):0.144,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ventilator za Laptop X6
450 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA E5 PPL-15 yellow
500 ден.
Futrola Elegant Men Samsung A5 2017/A520F black
300 ден.
Data Kabel Micro Teracell Military 2.1A 1.2m FAST
300 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA E5 PPL-15 pink
500 ден.
Selfie Stick Bluetooth Locust blue
400 ден.
Tempered glass za Alcatel Pixi 4 5" /5010X
100 ден.
Gluvce Wireless Banda W402 Black
350 ден.
Joystick za PC 208 so vibracija
250 ден.