Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V12 White/Pink USB

Цена
350 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Noz (servisen)
200 ден.
Futrola Tablet Teracell Uni 10" pink
500 ден.
Mrezna Bezicna Karta Tenda PCI W311P
500 ден.
Joystick za PS2 102 so vibracija
290 ден.
Kabel za napojuvanje 2 pin 5A
90 ден.
Futrola silikonska Sony Xperia Z/L36h Steps
200 ден.
Gluvce Wireless JEWAY JM-7007
500 ден.
Drzac za vo kola silikonski
150 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.