ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ ОД 26.04 (ПЕТОК) ДО 01.05 (СРЕДА)
ПРВ РАБОТЕН ДЕН Е 02.05 (ЧЕТВРТОК)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V12 White/Blue USB

Цена
350 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel iPhone 1A white
300 ден.
Mini Zvucnik 3.5mm pink
350 ден.
Lepak B7000 110ml
150 ден.
Ekran iPhone 5 komplet white
1.200 ден.
Fletkabel iPhone 5 za wifi
600 ден.
Tempered glass za iPhone 5/5S
200 ден.
Kabel HDMI FLAT 5m black
500 ден.
Web kamera TBWC-032 Mic Light Red
450 ден.
Memoriska Karta MICRO SD16GB Class 10
500 ден.