ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V11 White/Red USB

Цена
300 ден. /парче
Опис
Connection:USB,
Compatibility:Android OS, Windows,
Color: Red, Blue,
Mouse Features:Luminous, Gaming,
Mouse DPI:1600,
Mouse Cable Length (cm):150,
Mouse Dimensions (cm):12.5*6.6*3,
Mouse Weight (gr):102,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tastatura za kompjuter JY-KB008 USB
360 ден.
Staklo Samsung i9500 Galaxy S4 Gray
1.900 ден.
Tempered glass za iPhone 5/5S
200 ден.
Joystick za PC 208 so vibracija
250 ден.
Gluvce Wireless JEWAY JM 1112 Apple white
500 ден.
Podloga antistaticna 60cm X 40cm
400 ден.
Konektor za polnenje Samsung S6310
500 ден.
Ventilator za Laptop FK 878 red
300 ден.
Futrola Teracell True Colour kozna iPhone 5/5S red
350 ден.

Би можело да ве интересира