ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V11 White/Red USB

Цена
300 ден. /парче
Опис
Connection:USB,
Compatibility:Android OS, Windows,
Color: Red, Blue,
Mouse Features:Luminous, Gaming,
Mouse DPI:1600,
Mouse Cable Length (cm):150,
Mouse Dimensions (cm):12.5*6.6*3,
Mouse Weight (gr):102,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnici za kompjuter T2 black
350 ден.
Ventilator za Laptop FK 878 red
300 ден.
Adapter za napojuvanje 12V 2A (5.5mm*2.5mm)
300 ден.
Futrola Fully Slim HTC ONE M7 T.PINK
300 ден.
Baterija iPhone 5 HQ
800 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L8025MV blue
300 ден.
Web kamera TBWC-022 Light Dark Gray
500 ден.
Tempered glass za Samsung S5 /G900
200 ден.
Gluvce G1900
600 ден.