СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V11 White/Blue USB

Цена
300 ден. /парче
Опис
Connection:USB,
Compatibility:Android OS, Windows,
Color: Red, Blue,
Mouse Features:Luminous, Gaming,
Mouse DPI:1600,
Mouse Cable Length (cm):150,
Mouse Dimensions (cm):12.5*6.6*3,
Mouse Weight (gr):102,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Trzalica za otvaranje na telefoni BK 212 (12 pcs)
150 ден.
Web kamera TBWC-022 Light Dark Gray
500 ден.
Canta za laptop Manhattan 12.1" 421928 Blue/Green
250 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 20m
250 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 5A
100 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon K-97
250 ден.
Canta za laptop Tera 10-15 12"
120 ден.
Polnac za laptop univerzalen 12V 100W
1.200 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.