СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Banda V11 Black/Blue USB

Цена
300 ден. /парче
Опис
Connection:USB,
Compatibility:Android OS, Windows,
Color: Red, Blue,
Mouse Features:Luminous, Gaming,
Mouse DPI:1600,
Mouse Cable Length (cm):150,
Mouse Dimensions (cm):12.5*6.6*3,
Mouse Weight (gr):102,
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Bezzicen Ruter Tenda 3G300M Travel
700 ден.
Futrola 3G za na pojas N95 8G/N96/WT19i/S8000/M5650/311
200 ден.
Vrvka kratka kozna
100 ден.
Podloga antistaticna 60cm X 40cm
400 ден.
Joystick za PC 701 bez vibracija
250 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 5m
120 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4 WHITE
300 ден.
Baterija HTC Desire X/Desire V HQ
300 ден.
...Konektor za polnenje Samsung G600 /M600/P520/C450/E210/J750/F250/F210/G800/I760/U900
400 ден.