Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce AOC MS320 Wireless

Цена
250 ден. /парче
Опис
Specifications:
Model: MS320
Color: Black
Connection Type: Wireless
Operating Distance: 10 (m)/32.81 ft
Interface: USB
Wireless Transmission Frequency: 2.4 GHz
Operation: Optical
Photoelectric Resolution: 1600DPI
Roller Direction: Two-way
Number of Buttons: 3
Battery: 1 X AA Battery (excluding)
Product Size: 110 X 61 X 34 mm/4.33 X 2.40 X 1.34''
Product Weight: 60 g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel mrezen UTP/Cat5e 30m
300 ден.
Futrola Samsung S8/G950 Clear View gold
400 ден.
Tempered glass za iPhone 6
100 ден.
Futrola Samsung S8/G950 Teracell Flip Cover gold
400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
150 ден.
Ekran LG K4 2017/M160 komplet black
2.100 ден.
Polnac 220V Type C EMY MY A301Q Fast Charger 3A
500 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Dot RPP-88 white
1.000 ден.
Ekran iPhone 6 komplet white
1.100 ден.