Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce AOC MS120 USB

Цена
350 ден. /парче
Опис
Brand: AOC
Model: MS120
Transmission method: wired
Ergonomics: left-right symmetry
Working method: optical engine
Mouse buttons: left, middle, right
Wheel direction: two-way
Resolution: 2400DPI
Power supply mode: USB
Mouse cable length: about 170cm
Product size: 110 * 62 * 35mm
Product weight: 0.08kg
Compatible with: Windows Vista/7/8/10
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 6S HQ
1.000 ден.
Gluvce AOC MS100 USB
250 ден.
Zastitna folija Monsterskin Super 5D Samsung S20 Ultra Matte
500 ден.
Tastatura za kompjuter AOC KB161 USB
300 ден.
Baterija iPhone 7 HQ
1.100 ден.
Gluvce AOC GM100 USB
500 ден.
Gluvce AOC MS121 USB
150 ден.
Gluvce Fantech Gaming G13 Rhasta II black
350 ден.
Tastatura za kompjuter AOC KM160 USB Combo
400 ден.