Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gaming konvertor MIX3 za mouse i tastatura za iOS i Android

Цена
2.100 ден. /парче
Опис
Mix3 е Bluetooth конвертор кој ви овозможува да поврзете тастатура и маус на вашиот смартфон
 
 
Features:
 
bluetooth 4.0 connection. Plug and play, no need download APP
Android and Apple phones can match mobile phone players
Connect with bluetooth 4.0. No delay, no stagnation, accurate and fast identification of enemy positions based on sound
Long press the point and shoot automatically. It takes only 3 seconds to finish 40 rounds of shooting
120 frames / sec High frame mapping technology, can build the original game experience by the touch inspiration of computer-side games.
Support mouse wheel to zoom the map
Support mouse 7 button. Mouse's double-sided keys and scroll wheel support mapping
Support charging while playing games. Fast charging interface, support output 5V/2000mA. Support USB2.0 interface high output safety power
Model: GAMWING MIX-3
Applicable system: for iOS, Android
Connection method: bluetooth 4.0
Power: 4.8-5.2V
Weight: 95g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Fantech Gaming EG2 Scar black
1.200 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG16 Sniper 7.1 black
1.700 ден.
Futrola Samsung S20 Ultra Elegant Men black
400 ден.
Slusalki Fantech Gaming MH81 Scout black
1.800 ден.
Futrola Samsung S20 ultra/ G988F Ice Cube transparent
350 ден.
Slusalki Bluetooth AirPods i9S TWS white
1.000 ден.
Gluvce Fantech Gaming G13 Rhasta II black
600 ден.
Tastatura Fantech Gaming K613L black
1.200 ден.
Futrola Samsung A71/ A715F Elegant Men black
400 ден.