СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

G-LON iPhone X Middle Board Tinning Platform

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

G-LON iPhone X Middle Board Tinning Platform
1.800 ден.
Ekran iPhone 6 komplet white
1.100 ден.
Pasta za BGA G-LON SP-X (iPhone X serija)
800 ден.
Touchscreen Huawei Y625 black
900 ден.
Predgreenje Seprator za maticna ploca iPhone X SS-T12A-X
3.500 ден.
Pinceta ST 14X kriva
600 ден.