Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Futrola Tablet Samsung Galaxy Note N8000 Nosson white

Цена
600 ден. /парче
Опис
100% природна кожа, оргинални Nosson футроли
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za vo kola za Tablet 1008
500 ден.
Futrola Samsung G3500/G3502 S Line TB
250 ден.
Konektor za polnenje LG L4 II/E440/L7/L9
500 ден.
Futrola silikonska Alcatel OT6030D/Idol Jekod TB transparent black
200 ден.
Futrola Tablet Samsung Galaxy Note N8000 Nosson white
600 ден.
Futrola silikonska Sony Xperia Tipo ST21 Pudding blue
400 ден.
Futrola Silikonska Samsung S5830 transparent black
250 ден.
...Touchscreen LG GD510 Pop
600 ден.
Tempered glass za iPad Air/ Air 2
200 ден.