Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Futrola Tablet Asus Nexus 7 - 2 GEN. Nosson white

Цена
500 ден. /парче
Опис
100% природна кожа, оргинални Nosson футроли
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Touchscreen Samsung T550/ T555 White Tab A 9.7"
1.400 ден.
Tempered glass za Huawei Mate 20 Pro Monsterskin UV 5D Glass Pro
1.000 ден.
Futrola Tablet Teracell Elegant 10" rose
450 ден.
Ekran iPhone 6S komplet black
1.300 ден.
Futrola Mercury Soft iPhone 6 4.7" blue
350 ден.
Ekran iPhone 7 komplet CRN
1.300 ден.
Ekran iPhone 6S komplet white
1.300 ден.
Tempered glass za Samsung S8/ G950 UV GLUE 0.2mm Korea glass
400 ден.
Touchscreen Huawei G620S white.
800 ден.