ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor za polnenje HTC ONE M8 so flet i mikrofon

Цена
800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran HTC ONE X G23 komplet CRN
1.600 ден.
Mikrofon Ericsson W880/Z530
400 ден.
Konektor za polnenje Samsung N7000/i9220 so flet
500 ден.
Ekran LG L5/E610
1.100 ден.
Zvucnik Nokia E52 /N80/N85/5800/N86/N82/E66/E71/6303
350 ден.
Ekran iPhone 4 komplet black
1.100 ден.
Ekran iPhone 5 komplet black
1.200 ден.
Polnac za baterii 4xAA + 4xAAA
300 ден.
Ekran iPhone 4S komplet white
1.100 ден.