ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Konektor za polnenje HTC ONE M7 so flet i mikrofon

Цена
600 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Mikrofon Uni so zicki(k)
300 ден.
Kabel HDMI 3m
350 ден.
Touchscreen LG GS290 Cookie Fresh
700 ден.
Baterija Nokia 700 BP-5Z HQ
250 ден.
Fletkabel Ericsson W395/F305
500 ден.
Konektor za polnenje Sony Xperia M C1905
700 ден.
Ekran Ericsson W595
700 ден.
...Fletkabel Nokia N95 AA
750 ден.
Tastatura Apple iPhone 4S (Home kopce) WHITE
400 ден.