Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Elektricen Velosiped Monorim 14" E1 mini 9 black

Цена
34.000 ден. /парче
Опис
Tire Size: 14 Inch
Material: Magnesium alloy
Color: Black
Power Motor:500W
Battery Capacity: 7.8Ah
Max Range:25KM (depends on the weight, speed, road condition and Weather)  
Max Speed:30KM/H
Voltage:36V
Charging Time: About 3-4H
Max Load: 150KG
Climing Angle: about 18°
Actual Size: 110*43*94cm
Folding Size: 60*60*40cm
Net Weight: 21.6KG
Waterproof: IP76 (You can ride in a rainy day)
Package included: Electric Scooter, Power Charger
Feature:Disc Brake+ Electronic Brake System, LCD Display, LED Headlight, Rear Tailight.
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
34.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле