Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Elektricen Trotinet Freego 8.5" ES-08S V1.9 white

Цена
20.000 ден. /парче
Опис
General

Brand: Freego
Type: Folding electric scooter
Model:  ES-08S 
Color: White 

Specification Bluetooth with app for android & iphone SMTWHEELS
Maximum Speed: 25km/h
Major Materials: Magnesium alloy + aluminum alloy
Battery Capacity: 36V, 7.5Ah lithium battery
Range: 15-20 km
Remark for The Range: Depends on factors such as load, temperature, wind speed, and actual operation
Tire Size: 8.5 inch tubeless tire (anti-puncture)
Speed Mode: 2 modes
Motor Power: 36V/350W brushless
Charge Time:3-4 hours
Safe Climbing Angle: About 20° 
Temperature: -10°C~40°C 
Max Load: 100kg
Develop size: 110 x46 x 120 cm
Folding Size: 110 x 46 x 46 cm
Weight & Size Product Weight: 14kg
Package Weight: 17kg
Product Size(L x W x H): 110 x 46 x 120cm
Package Size(L x W x H): 117 x 20 x 51cm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
20.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel USB M/F 1.5m
90 ден.
Zvucnik Bluetooth Q3S Silver
1.200 ден.
Zvucnik Bluetooth D11-C Karaoke
8.000 ден.
MP3 Player Terabyte RS17 silver
400 ден.
Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white
26.000 ден.
Kabel prodolzen LDNIO SE4432 4USB 3.4A 2m
800 ден.
Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" grey
1.800 ден.
Kabel prodolzen LDNIO SE3631 6USB 3.4A 1.6m
700 ден.
Ranec SUISSEWIN SN9612 16" black
1.500 ден.