Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white

Цена
26.000 ден. /парче
Опис
General

Brand: Freego
Type: Folding Electric Scooter
Model: ES-08S-V10E
Color: White

Specification Bluetooth with app for android & iphone SMTWHEELS
Maximum Speed: 25km/h
Major Material: Aluminum alloy
Battery Capacity and Range: 10Ah, 25-30km
Remark for The Range: Depends on factors such as load, temperature, wind speed, and actual operation
Tire Size: 10-inch pneumatic tire
Speed Mode: 3 modes
Motor Power: 36V/450W brushless
Charge Time: 4-5 hours
Safe Climbing Angle: About 20 degree
Temperature: -10°C~40°C 
Max Load: 120kg
Develop size: 118 x 46 x 122cm
Folding Size: 118 x 46 x 49cm
Weight & Size Product Weight: 17kg
Package Weight: 21kg
Product Size(L x W x H): 118 x 46 x 122cm
Package Size(L x W x H): 121 x 24 x 54cm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
26.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel prodolzen LDNIO SE3631 6USB 3.4A 1.6m
700 ден.
Elektricen Trotinet Freego 10" ES-08S V10E white
26.000 ден.
Elektricen Trotinet Freego 8.5" ES-08S V1.9 white
21.000 ден.
Hoverboard F1 black Bluetooth
9.500 ден.
Futrola Torbicka za elektricen trotinet vodootporna black
950 ден.
Zvucnik Bluetooth D11-C Karaoke
8.000 ден.
Kabel prodolzen LDNIO SE4432 4USB 3.4A 2m
800 ден.