Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Elektricen Trotinet CNBADO BD-E02 Grey

Цена
18.500 ден. /парче
Опис

Specification:

Motor Power :350w
Battery Power 36V 7.8AH
tire type:8.5inch
Input:100-240VAC 50-60HZ  2A
Output :42V2A   60HZ
Charging Time :4-5hours
Discarge Temperature :20-30 oC
max load:120kg
Max Speed : 18-27km/H
color:black
fold size:1080*430*490mm
carton size:1110*180*520mm"

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
18.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Touchscreen Alcatel OT5010 Pixi 4 5" black
1.020 ден.
Elektricen Trotinet CNBADO BD-E02 Grey
18.500 ден.
Fletkabel iPhone 6/6 plus so home button white
600 ден.
GPS Navigacija Terabyte GV5056 5"
3.800 ден.