ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran ZTE Blade G/Blade Q

Цена
900 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Touchscreen HTC HD7
900 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 6
350 ден.
Kabel HDMI 5m
400 ден.
Polnac 12V/24V Univerzalen 3.1A 2USB Extreme
500 ден.
Touchscreen Ericsson U1 Satio
750 ден.
Ekran Samsung S5230
700 ден.
...Konektor za polnenje iPhone 3G so flet
750 ден.
Polnac 220V iPhone 5/5S 3 vo 1 Extreme
500 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4 BLACK
300 ден.